ثبت نام ثبت نام ورود ورود افزودن ملک افزودن آگهی املاک و مستغلات افزودن ملک3 اخبار اخبار مقالات مقالات اطلاعیه اطلاعیه قوانین قوانین مشاورین املاک مشاورین املاک درباره ما درباره ما تماس باما تماس باما شخص سفارش ثبت سفارش سفارش ها home-repair heart-fill heart

اطلاعیه مهم برای متقاضیان نهضت ملی مسکن

 

 

 

 

اطلاعیه مهم برای متقاضیان نهضت ملی مسکن

کد: 60
۱۴۰۱/۰۹/۱۳
نویسنده:
دیجی ملّاک DigiMallak

متقاضیان نهضت ملی مسکن آورده خود را به موقع واریز کنند

 

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور ضمن ابراز نگرانی در خصوص تکمیل وجه از سوی متقاضیان نهضت ملی مسکن گفت: اگر اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن زمانبر شود، قطعا تورم بر ساخت آن‌ها اثرگذار خواهد بود و مجبور خواهیم شد تا واحدها را با قیمت بالاتری به مردم تحویل دهیم.

سهرابی با اشاره به بازدید از پروژه‌های نهضت ملی مسکن در برخی از شهرهای خوزستان از جمله اهواز، دزفول و اندیمشک تصریح کرد: در این پروژه‌هایی که در حال اجرا هستند پیشرفت‌های خوبی داریم و ساخت مسکن در طرح نهضت ملی مسکن براساس برنامه پیش می‌رود.

وی با اشاره به اینکه قیمت زمین در طرح نهضت ملی مسکن رایگان است، عنوان کرد: بخشی از آورده باید از سوی متقاضیان باشد و بخش دیگر آن تسهیلات است. در این زمینه تنها نگرانی این است که متقاضیان به موقع نسبت به واریز وجه مورد نیاز برای ساخت این واحدها اقدام کنند تا در اجرای پروژه‌ها تاخیر نداشته باشیم.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: اگر اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن زمانبر شود، قطعا تورم بر ساخت آن‌ها اثرگذار خواهد بود و مجبور خواهیم شد تا واحدها را با قیمت بالاتری به مردم تحویل دهیم.

سهرابی در پایان افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده قرار است فازبندی پروژه‌های نهضت ملی مسکن براساس واریزی متقاضیان، زمان و مبلغ واریزی آن‌ها اولویت‌بندی شود و بر همین اساس نیز واحدها به متقاضیان تحویل داده خواهد شد. کسانی که به موقع تکمیل وجه کرده‌اند حق انتخاب برای اسکان در واحدها در درجه اول با آن‌ها خواهد بود.

ایسنا

1